תגידו, כשהייתם ילדים קטנים, ידעתם מה תרצו לעשות כשתהיו גדולים? כי לי זה היה מאוד ברור, רציתי להיות מורה.

כבר בכיתה א׳ ביקשתי מאימא שלי שתקנה לי לוח גדול וטושים מחיקים. הצבתי אותו בחדר שלי, סידרתי מולו שורה של כיסאות והכרחתי את החברות הטובות שלי לשבת כדי שאוכל להעביר להן שיעור.

בין שיעור לשיעור, או כשלחברות שלי נמאס להקשיב לי, קראתי ספרים, המון ספרים! בערך אחד ביום, לפעמים אפילו כמה ספרים במקביל, בחיי שאני לא מגזימה, בשבילי זו הייתה בריחה מהמציאות אל תוך עולם דמיוני מופלא. עד כדי כך ברחתי לעולם הדמיוני שממש חייתי בתוך דפי הסיפור ולא שמעתי שמישהו, למשל…נגיד…אימא שלי, קראה בשמי.
דרך אגב, הילדים שלי ובעלי טוענים שזה קורה לי גם היום.

היום, ארבעה עשורים וקצת אחרי, כששואלים אותי מה אני עושה בחיים, ממש קשה לי להסביר בכמה מילים, כי נדמה לי שאני מתחזקת שני עולמות נפרדים, אבל כשאני חושבת על זה, אני מבינה שבעצם כל מה שאני עושה קשור לשתי אהבות הילדות שלי שעדיין ממשיכות להיות נוכחות בחיי.

אמנם אני לא מורה בבית הספר, אבל אני מרצה כבר למעלה מעשרים שנה. אני מלמדת כתיבה שיווקית, ואני מלמדת איך להשתמש ברשתות החברתיות. יש לי סדנה שבה אני מלמדת איך לחפש באופן חכם ומושכל בגוגל, ואני מלמדת גם איך לשלב בין שיווק מסורתי לשיווק דיגיטלי וזה רק על קצה המזלג.

אמנם אני ממשיכה לקרוא, אם כי לא ספר אחד ביום, כי בכל זאת החיים די מפריעים לי באמצע, אבל הדבר הכי נפלא שקרה לי הוא שבשנת 2014 התחלתי גם לכתוב.

כתבתי את הדואט ״עוצרת נשימה״ ו״מחסיר פעימה״ שיצאו לאור בהוצאת ״מודן״ וכבשו את רשימות רבי מכר, וידי עוד נטויה (ממש בימים אלה אני כותבת ספר חדש). אבל חוץ מאהבת הכתיבה, אתם יודעים מה עוד גיליתי? גיליתי שאני אוהבת ללמד אנשים איך לכתוב, אז פתחתי גם סדנאות כתיבת פרוזה 🙂

אז זהו, זה עליי בקטנה, יכולתי גם לספר לכם שיש לי תואר שני בלימודי מידענות, שסיימתי קורס להכשרת מנהלי מדיה חברתית, וקורס לניהול תוכן שיווקי, ושממש לאחרונה סיימתי לימודי תעודה בתחום תרגום ועריכה, אבל עזבו, זה ממש בקטנה, וגם ככה הכל כתוב בפייסבוק ובאינסטגרם שלי.

רוצים לדעת עליי עוד? אני זמינה 24/7 בכל ערוצי המדיה, ולא, זו לא סתם סיסמה או קלישאה, נסו אותי.

באהבה,

שרית חיים